Prodat Venkovská usedlost, St André, Haute-Garonne, Francie, La Higasse

Prodat - Cod. 19893

  • Typologie: Venkovská usedlost
  • Oblast: 167 m²
  • Pocet pokoju: 7
  • Podlazí: 1

Dokončil vysokou specifikace eko bungalov v roce 2011, založený na pohodlí a ekonomiku, na pozemku 2,7 ha v kantonu 31.420 aurignacienu (SW Francie), s nádherným výhledem na Pyreneje, od Pic du Midi na Středomoří .
167m ² obytná plocha 360m ² budova stopa

Dům je postaven s YTONG bloky (izolační, odolné a snadno pracovat) stejné vlastnosti jako dřevo bez problémů (nebezpečí požáru a nízkou odolností proti vodě), dobře izolovaná střecha s celulózových vláken a vytápěné podlahy mají z geotermálního systému, který také ohřívá teplá voda, velké posuvné dveře (plněno argonem a vrstvené sklo), hliníkový rám skla v kuchyni pokoj / jídelna a obývací pokoj, ostatní pokoje jsou vyplněny s francouzskými okny a naklápěním a zase Plastová okna s argonem, s okenicemi. Každý pokoj má TV se satelitním příjmem a telefonem. Ohřívač je řízen termostatem v obývací místnosti a 2 distribuce, tak, aby se host křídlo vytápění, pokud je to žádoucí, může být vypnuto.
DPE emisí, Energy - B

Celkové roční náklady na provoz budovy: -
Elektřina (topení včetně) = € 774, voda = € 76 = € 532 Daň Foncière

Poptávka po této nemovitosti


Free real estate ads
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
Souhlasím se zpracováním osobních dat*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB